SLO ENG

Inštitut za biologijo celice
Vrazov trg 2
1000 Ljubljana

telefon: 01 543 7680
Faks: 01 543 7681
e-pošta:

Natisni Nastavitve

Datumi izpitov in kolokvijev

  

Razpored I. delnega kolokvija iz BIOLOGIJE CELICE za študente  medicine  in dentalne medicine dne 16.01.2018  ob 7.00 uri:

VELIKA PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

1. skupina

BRAČKO Tine

GYERGYEK Andrej

HOHNJEC Tina

HOSTNIK Uroš 

JANEVA Ana

KUŠAR Benjamin

MARKOSKI Gyoko

PETROVIĆ Maja 

PLUT Neja

ŠEBENIK Špela

ŠTEBLAJ Karin

VRABEC Nina

YAZICI Betul

2. skupina

CVIRN Tisa

FERME Tina  

GAŠPERŠIČ Nastja 

JANEŽIČ Peter Lin

LAVRENCE MRVAR Nicholas Dominic  

PLUT Nika

POLAK Breda

ŠTERN Bruno

ŠTRANCAR Neža

VUK Katja

ŽELČESKI Nikola

3. skupina

BAMBIČ Urša

BASAR Ivana

CIMERMAN Nejc

GERŠAK Klara  

GLAS Julija Vita

HANDANAGIĆ Amar

JARC Anže

JUHANT Matic

KOLMAN Tjaša

LAH Kristina

MARENČE Manca

OTONIČAR Ana

VEGAN Lucija  

4. skupina

DJORDJEVIĆ Kristina  

HARMEL Brina  

JAMNIK Eva

KLEMENC Anja  

KOSMAČ Blaž     

LAPAJNE Tina

LOGAR Klara

STOJANOV KONDA Jakob Timotej

ŠPES Nika

VERČIČ Nina

ŽVIPELJ Benjamina

5. skupina

BENEDIK Ana  

ČIŽMAN Bernard

DEJAK Andraž

KLJUČEVŠEK Gaja  

LUKAN Anja

MILJUŠ Andrej 

MLAKAR Mitja

MOČNIK PEGAN Chiara  

NANIĆ Uroš

REDŽIĆ Erna

SKUBIC Marjeta 

SREDNJA PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

6. skupina

ČADEŽ Lina   

DAVIDOVIĆ Ivana  

ĐORĐEVIĆ Nina

OŠLAK KRANJC Max

PAVČNIK Maja  

RUDOLF Tjaša

ŠENK Urh

TONIN Gašper  

VOJIĆ Sajra  

VöRöŠ Katja

7. skupina

AHLIN Laura

ARIH Kristina

DOBRIN Ema

GANEM Nikola

IVKOVIČ Jan  

KLOBOVES Boštjan

KOŠAR Eva

OMEJC Andrej  

OTOREPEC Jakob

RAVNIKAR Tina

SMREKAR Maša

STRAUS Lara  

8. skupina

BUKOVEC Vesna

JANEŽ Renata  

KRAJNC Matija

PILIČ TURK Luka  

PRODANOVA Dushica 

ŠKAFAR Marko  

ŠTEFE Anja  

ŠTER Petra

TABOR Nika

TREBŠE Ana

VIDIC Teja

9. skupina

BOSANAC Jure  

ČERNE Žan Peter

DIVJAK Neža  

ESIH Alja  

JEŽ Jakob 

LAGINJA Dora

LAH Lana

MLAKAR Sara 

SEKAVČNIK Katarina   

STARC Ana

STRAŽIŠAR Vita

ŠINIGOJ Uroš  

MALA  PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

10. skupina

GRAŠIČ Maša

KOBALE Kaja

KRIŽANEC Oskar   

LAZAREVIČ Melisa  

MIKLAVEC Katarina 

PAULIN Erik   

RUNESKA Mihaela

SKUBIC Petra  

SOTOŠEK Sara

ŠUŠTAR Bert

TAVČAR Miha

11. skupina

BERCE Tadej  

KOBAL Janja 

KOGOJ Zala 

LOJEN VALENTAK Lara  

MOREIRA Sofia Isabel   

OSOJNIK Maja     

PETERNEL Vita

PUCER Jakob

ŠUTA Andraž

TOPLAK Manja

TRŠAN Uroš

ŽABKAR Ines   

12. skupina

JERALA Alenka  

KRAVOS Hana  

MARIČ Domineja   

ROŠ Zala   

PREDAVALNICA INŠTITUTA ZA BIOFIZIKO  MF

12.skupina

SELJAK Kristina   

SLANA Matej

STRAŽIŠAR Tinkara   

ŠKRINJAR Valentin  

TOPLAK Petra  

VIDMAR Matej  

ZMAZEK Jen  

13. skupina 

DEKLEVA Kristjan 

HABIČ Maša  

JAHIČ Andraž  

KOBAL Lucija    

KOSTOSKA Jovana  

MAJCENOVIČ Alja

MARZEL DJURANOVIČ Lucija   

MIHELIČ Barbara  

MLINŠEK Teo  

VARGA Urša    

VIDMAR Petra   

14. skupina

BURKAT Primož 

HOGE Anja   

INHOF Teodora   

JADRIČ Nina

JUG Miha  

KRAJNC Špela    

NATLAČEN Martin    

NEDEVSKA Andrea  

PROSEN Petra   

SEDLAR Janja   

VIDIC Manja   

15. skupina

ADAMIČ Anja Aleksandra

BATIČ Luka   

DIMZOVA Ema  

DIRNBEK Barbara

FIRBAS Dejan    

KOŠIR Nejc   

KRIŽAJ Nives   

MAZEJ Nika    

MLINAR Maruša  

POČIVAVŠEK Tadej  

PUČNIK Tina   

ULČNIK Tajda

PREDAVALNICA INŠTITUTA ZA FIZIOLOGIJO, Zaloška cesta

16. skupina

GERBEC Rok   

JAMNIK Sara   

KOVAČ Lara   

MIKL Lisa Maria   

NAUMOVA Tina   

OVČAR Tjaša   

PEČNIK Laura   

PERIČ POLJANEC Jerca

REPINC Tina 

ŠUŠTAR Petra

ZELJKOVIĆ Hana   

17. skupina

BIZJAK Nika

BRATINA Urban

DOLŠAK Rok Filip   

FILIPIČ Maja   

GRAŠIČ Žana  

ILC Jure  

JARC Iza

JERŠIČ Maša  

LOVŠIN Eva 

STANONIK Neža

ZAMUDA Maja  

18. skupina

HEDRIH Urh  

JANKOVIČ Maja  

KLEP Špela   

LOKAR Matej    

OKLEŠČEN Tjaša   

PELJHAN Dora

POVŠE Mojca  

RUDOLF Klara   

TAHIROVIĆ Elma

TOMADONI Peer   

VERŠIČ Eva  

ŽNIDARČIČ Tinkara

LETIĆ Sandi

VAJALNICA INŠTITUTA ZA BIOLOGIJO CELICE, Vrazov trg 2

19. skupina

ARKO Ana Marija  

ČEPON Nika   

KAMBIČ Sara  

LAMPRET Nik

LOVŠIN Matija

MAVER Tim   

MERVIČ Ana  

MIKLAVČIČ Tjaša

NEČEMER Jakob    

ŠARLAH Gloria  

ŠKORC Anja   

ZEMLJIČ Vesna

20. skupina

BOŠNJAK Elma   

BROLIH  DELBELLO Jaka

BRZIN Maja   

DOLINAR Jošt   

FARKAŠ Katarina   

HORVAT Katarina  

KLAVORA Neja   

RANDL Marko   

REBEC Karmen    

SMAJILA Maša

ŠERTOVIĆ Ahmed

ŠLEBINGER Nuša

ŽONTAR Ana

MOHORIČ Veronika  Nika

 

 

 

 

 

IZPITNI DATUMI iz BIOLOGIJE CELICE v študijskem letu 2017/2018 za študente I. letnika medicine in dentalne medicine:

20.11.2017 - DODATNI IZPITNI ROK - pisni del izpita bo ob 9.00 uri v vajalnici Inštituta za biologijo celice, Vrazov trg 2

01.02.2018

15.02.2018

29.08.2018

12.09.2018

 

KOLOKVIJI IZ BIOLOGIJE CELICE:

12.12.2017

16.01.2018

02.02.2018 - zaključni kolokvij

22.08.2018 - zaključni kolokvij

03.09.2018 - zaključni kolokvij

 

 


 

 

IZPITNI DATUMI iz izbirnega predmeta »TEMELJEI MEDICINSKE CELIČNE BIOLOGIJE« za študente medicine in dentalne medicine:

 

Izpitni roki bodo objavljani po uskladitvi terminov na svetu letnika. 

 

 


 BIOLOGIJE CELICE za študente II. letnika biokemije, FKKT:

 

IZPITNI DATUMI

29. 01. 2018 - 1. izpitni rok

13. 02. 2018 - 2. izpitni rok

27. 08. 2018 - 3. izpitni rok

11. 09. 2018 - 4. izpitni rok

 

KOLOKVIJSKI DATUMI 

15. 01. 2018 - 1. kolokvijski rok -kolokvij bo ob 13.00 na Medicinski fakulteti, Inštitut za biologijo celice, Vrazov trg 2, Ljubljana (vajalnica, kjer ste opravljali vaje). Prijava na kolokvij ni potrebna.

30. 01. 2018 - 2. kolokvijski rok

14. 06. 2018 - 3. kolokvijski rok

21. 08. 2018 - 4. kolokvijski rok

 


  

BIOLOGIJA CELICE za študente I. letnika mikrobiologije, BF:

 

IZPITNI DATUMI

Vsi termini kolokvijev in izpitov bodo ob 9 h na Medicinski fakulteti, Inštitut za biologijo celice, Vrazov trg 2, Ljubljana.

 

12. 04. 2018 -  I. izpitni rok  

14. 06. 2018 -  II. izpitni rok  

24. 08. 2018 -  III. izpitni rok  

07. 09. 2018 - IV. izpitni rok

 

KOLOKVIJI IZ BIOLOGIJE CELICE:

 

30. 03. 2018  -  I. kolokvijski rok 

18. 05. 2018  -  II. kolokvijski rok 

17. 08. 2018  -  III. kolokvijski rok 

 

 

 

 

 

Vrazov trg 2, 1104 Ljubljana, Slovenija -- telefon: +386 1 543 7700, faks: +386 1 543 7701 -- e-pošta:

Vse pravice pridržane.

Creatoor Group izdelava spletnih strani