1. delni kolokvij - razdelitev študentov po predavalnicah

 

Razdelitev študentov medicine in dentalne medicine po predavalnicah.

 

Razpored pisnega dela I. delnega  kolokvija  iz vaj BIOLOGIJA CELICE dne 11.12.2018 ob 7.00 uri

VELIKA PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

1.

ANTANASIJEVIĆ Miljana

AŽMAN PISTOTNIK Dan

BACICCHI Dejan

BAHČIČ Erazem

BAJEC Tisa

BARTOLJ Karin

BENČIN Aljaž

BERGANT Matic

BOGATAJ Neža

BRATUŠA Žan

BUKOVEC Vid

2.

BUT Vid

BUZEČAN Kristina

CELIN Desiree

CESAR Matic

COLJA Kristina

CVETKO Filip

ČADONIČ Katja

ČESEN Nika

ČUK Ana

DEBELAK Maša

DELEVIĆ Mihael

DENKOVSKA Mihaela

3.

DERVIŠIĆ Džana

DOBRILOVIĆ Nika

FERIZOVIĆ Emina

GARTNAR Tanja

GERBEC Nuša

GLINŠEK Erik

GODINA Eva

GOLOB Aja

GOMEZELJ Lota Zala

GRAZER Katarina

4.

GREGORČIČ Matic

HABERL Barbara

IVANIŠEVIĆ Filip

IVANUŠA Lucija

JAKLIČ Tim

JAKOŠ Patricija

JAMBRIŠKO Maša

JARC Lana

JELENC Tilen

JEREB Matej

ATANASOVA Anastazija

ŠKOBALJ Satja

5.

JERMAN Bor

KAFOL Jan

KAMNIKAR Rok

KARASMANAKIS Ivana

KARNER Nina

KAZIĆ Adelisa

KERIN Miha

KLEMEN Katja

KLEMENC Kaja

KLEMENČIČ Rebeka

6.

KOCIPER Blaž

KOKOLE Aljaž

KONČAN Mirjam

KOPAČ Ira

KORADY Denis

KOS Hana

KOSIC Erika

KOŠIR Neža

KOVAČ Maruša

KRAJAČIČ Jurij

KOGOVŠEK Žan                                          

SREDNJA PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

7. 

KRAŠEVEC Maša

KRAVANJA Pia

KRISTAN Neža

KROFLIČ Žan

KRŽIŠNIK Urša

KUNČIČ Katarina

KUNEJ Luka

LAGANIS Andrej

LAKOSELJAC Anja

LAUBRY Lucija Lucie

CIGLIČ Petra

8.

LEBAN Mineja

LOČNIŠKAR Jaka

LUKŠIČ Nik

MARZIDOVŠEK Hana

MEDIŽEVEC Adriana

MEDLE Nastja

MEDVED Tim

MENCIN Katrina

MERVIC Mark

MIHOVEC Anamarija

MIKLAVČIČ Katarina

9.

MILANEZ Izabela

MILIĆEVIĆ Ana

MILJKOVIĆ Emina

MILOTIĆ Dominik

MIRKOVIČ Bor

MREVLJE Erik

NASTESKA Andrijana

NOVLJAN Eva

OLENIK Petra

ORELJ Aljoša

10.

OSMANKIĆ Erna

PAGON Katja

PAJER Erika

PAVČNIK Anja

PAVKOVIČ Anja

PEČAVER NEŽMAH Patrik

PEČNIK Lovro

PELKO Anže

PESJAK Luka

PETERLIN Lara

NIKOLOV Emil

PREDAVALNICA  INŠTITUTA ZA FIZIOLOGIJO, Zaloška cesta 4

11.

PETROVIČ David

PIRMANŠEK Jaka

POGAČAR Neža

POGORELEC Daša

PREGELJC Katja

PREVEC Jaka

PUNČUH Kevin

PUNGARTNIK Primož

PUŠENJAK Matevž

RAC Tilen

RAJ Sergeja

RAKUŠA Hana

12.

REBEK Dominik

REDEK Leon

RIGLER Martin

RUTAR Alenka

SALOBIR Katarina

SARDOČ Žiga

SEDIĆ Naila

SIMONIČ Lana

SKOK Eva

SMAJIĆ Elnur

SMOLE Juš

STARC Eva Monika

13.

STOJANOVIĆ Maša

STOPAR Aljaž

STRMČNIK Barbara Eva

SUPOVEC Eva

SUPOVEC Urška

SVETE Maja

ŠERNEK Barbara

ŠEŠEK Ana

ŠETINA Matic

ŠIMUNDIĆ Ahac

BUJANOVIĆ Elena

STRLE Nika Aleša           

MALA PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

15. 

VALENTINČIČ Marjetka

VAZIĆ Sara

VELIČKOVIČ Jernej

VERBIČ Martin

VINDIŠAR Luka

VODLAN Izza

VRABEC Maja

VRTAČNIK Maša Marija

WALLAS Nik

ZAJEC Anastazija

ZAKŠEK Kaja

ZUGAN Lea

ŽNIDAR Tinkara

16. 

ŽUGELJ Nina

ŽUMER Ana

ŽUNIČ Nina

BERČIČ Andraž

BLATNIK Ajda

BRAJNIK Zarja

DIDIĆ Niko

DROBNIČ Martin

ĐURIĆ Jovo

FIJAVŽ Luka

FORTUNA Kristjan

GOLEŽ Marja

GORJUP Alja

HOSTNIK Petra

JARC Gaja

PREDAVALNICA INŠTITUTA ZA BIOFIZIKO MF, Vrazov trg 2

14.

ŠKRJANC Lea Loti

ŠMID Tanja

ŠUBIČ Živa

ŠVARC Miha

TERČON Igor

TISOVIC Maja

TODIĆ Valerija

TOMAŽIČ Klara

TOPIĆ Sara

TOROMANOVIĆ Edina

TURK Gaja

UŠAJ Polona

17.

JARC Gaja

JELOČNIK Jure

JERŠE Zala

KOKELJ Sara

KORITNIK Manca

KOROŠEC Tija

KOTNIK Jana

KOTNIK Nina

KREBS Nik

KURIĆ Aida

KUSTEC Nina

LONČAR Eva

LUČIĆ Lana

NIKOLIĆ Marija                                                                         

18.

MAMIČ Laura

MARCHI Tessa

MARINKO Luka

MARKOVIĆ Gašper

MARTINČIČ Tadej

MRVAR Marjeta

NABERNIK Eva

NOVINEC Ema

OBREZ Valentina

OŠTIR Žiga

PAVEC Andraž

PEČJAK Živa

PENKO Karin

PEZDIČEK Pia

PLUT Anž

LESENA PREDAVALNICA, Zaloška 4

19. skupina

PRESKAR Jasna

PRPIČ Katja

RAJAČIČ Ana

RAZPOTNIK Gaja

REBERNIK Teja

REGORŠEK Lina

ROŽANC Nina

RUDOLF Nastja

RUTAR Nina

SOBOTIČ Tamara

STRMEC Nika

ŠELIH Tjaša

ŠKRJANEC Maruša

20.

ŠRAJ Domen

ŠTORMAN Barbara

ŠTULAR Eva

TARA Anita

TAVČAR Janja

TERŠEK Tim

TURK Valentina

ZAVADLAV Živa

ZGOJZNIK Nika

ZORMAN Mina

ŽAGAR Anže

ŽARGI Hana

ŽUN Urša                                                       

HOGE ANJA

TAHIROVIĆ Elna

ŠERTOVIĆ Ahmed