Razpored pisnega dela izpita iz Biologije celice

 

Razpored pisnega dela izpita iz Biologije celice za študente  medicine in dentalne medicine  dne 12.02.2019 ob 10.00 uri

 

VELIKA PREDAVALNICA MF, Korytkova 2

 

AŽMAN PISTOTNIK Dan

BACICCHI Dejan

BAHČIČ Erazem

BAJEC Tisa

BARTOLJ Karin

BENČIN Aljaž

BERGANT Matic

BOGATAJ Neža

BRATUŠA Žan

BUJANOVIĆ Elena

BUKOVEC Vid

BUT Vid

BUZEČAN Kristina

CELIN Desiree

CESAR Matic

COLJA Kristina

CVETKO Filip

ČADONIČ Katja

ČESEN Nika

ČUK Ana

DEBELAK Maša

DELEVIĆ Mihael

DERVIŠIĆ Džana

DOBRILOVIĆ Nika

GERBEC Nuša

GLINŠEK Erik

GODINA Eva

GOLOB Aja

GRAŠIČ Maša

GRAZER Katarina

GREGORČIČ Matic

JAKLIČ Tim

JAKOŠ Patricija

JAMBRIŠKO Maša

JARC Lana

JELENC Tilen

JEREB Matej

JERMAN Bor

KAFOL Jan

KAMNIKAR Rok

KARNER Nina

KERIN Miha

KLEMEN Katja

KLEMENČIČ Rebeka

KOGOVŠEK Žan

KOKOLE Aljaž

KONČAN Mirjam

KOPAČ Ira

KORADY Denis

KOŠIR Neža

KOVAČ Maruša

KRAJAČIČ Jurij   

KRAŠEVEC Maša

KRAVANJA Pia

KRISTAN Neža

KROFLIČ Žan

KRŽIŠNIK Urša

KUNČIČ Katarina

KUNEJ Luka

LAGANIS Andrej   

                        

SREDNJA  PREDAVALNICA MF, Korytkova 2 ob 10.00 uri

LAKOSELJAC Anja

LAUBRY Lucija Lucie

LEBAN Mineja

LOČNIŠKAR Jaka

LUKŠIČ Nik

MARZIDOVŠEK Hana

MEDIŽEVEC Adriana

MEDLE Nastja

MEDVED Tim

MENCIN Katrina

MERVIC Mark

MIKLAVČIČ Katarina

MILIĆEVIĆ Ana

MREVLJE Erik

NASTESKA Andrijana

NOVLJAN Eva

OLENIK Petra

ORELJ Aljoša

OSMANKIĆ Erna

PAJER Erika

PAVKOVIČ Anja

PEČAVER NEŽMAH Patrik

PEČNIK Lovro

PESJAK Luka

PETERLIN Lara

PETROVIČ David

PIRMANŠEK Jaka

PREVEC Jaka

PUNČUH Kevin

PUNGARTNIK Primož

PUŠENJAK Matevž

RAC Tilen

RAJ Sergeja

RAKUŠA Hana

REDEK Leon

RIGLER Martin

RUTAR Alenka   

             

PREDAVALNICA INŠTITUTA ZA BIOFIZIKO  MF, Vrazov trg 2 ob 10.0 uri

SALOBIR Katarina

SARDOČ Žiga                    

STARC Eva Monika

STOPAR Aljaž

SVETE Maja

ŠEŠEK Ana

ŠETINA Matic

ŠIMUNDIĆ Ahac

ŠKOBALJ Satja

ŠKRJANC Lea Loti

ŠMID Tanja

ŠVARC Miha

TERČON Igor

TOMAŽIČ Klara

VALENTINČIČ Marjetka

VAZIĆ Sara

VERBIČ Martin

VINDIŠAR Luka

VODLAN Iza

VRTAČNIK Maša Marija

WALLAS Nik

ZAJEC Anastazija

ZUGAN Lea

ŽIVIC Adelisa

žUGELJ Nina

ŽUNIČ Nina

BERČIČ Andraž

BLATNIK Ajda

BRAJNIK Zarja

DIDIĆ Niko

DROBNIČ Martin

FIJAVŽ Luka

GORJUP Alja

HOSTNIK Petra

JARC Gaja

JELOČNIK Jure

KORITNIK Manca                         

PREDAVALNICA INŠTITUTA ZA FIZIOLOGIJO MF,  Zaloška 2 ob 10.00 uri

KOTNIK Jana

KOTNIK Nina

KREBS Nik

LONČAR Eva

LUČIĆ Lana

MAMIČ Laura

MARINKO Luka

MARTINČIČ Tadej

MRVAR Marjeta

NABERNIK Eva

NOVINEC Ema

OŠTIR Žiga

PAVEC Andraž

PEČJAK Živa

PENKO Karin

PLUT Anž

PRESKAR Jasna

PRPIČ Katja

REBERNIK Teja

REGORŠEK Lina

ROŽANC Nina

RUDOLF Nastja

SOBOTIČ Tamara

STRMEC Nika

ŠELIH Tjaša

ŠKRJANEC Maruša

ŠRAJ Domen

TARA Anita

ZAVADLAV Živa

ZGOJZNIK Nika

ŽAGAR Anže

ŽUN Urša          

                               

VAJALNICA INŠTITUTA ZA BIOLOGIJO CELICE MF,  Vrazov trg 2 ob 10.00 uri

GLAS Julija Vita

HERNJA Matevž

HOGE Anja

JANEŽIČ Peter Lin

JARC Izza

LOVŠIN Matija

MIHELIČ Barbara

MILJUŠ Andrej

PETROVIĆ Maja

šERTOVIĆ Ahmad

TABOR Nika

TAHIROVIĆ Elma

VIDIC Ana

YAZICI Betul

TISOVIC Maja