Razpored študentov za opravljanje delnega kolokvija iz Biologije celice, 10.12.2019 ob 7:00

Razpored študentov za opravljanje delnega kolokvija iz Biologije celice, 10.12.2019 ob 7:00:

Velika predavalnica, Korytkova

Antanasijević

Miljana

Anžlovar

Alvina Leticia

Arzenšek

Zala

Bahovec

Leon

Bajc

Katarina

Banovac

Taja

Bećirević

Adna

Bedrač

Maša

Beguš

Maša

Behrić

Aldijana

Bernat

Nina

Bernhardt

Sara

Betocchi

Lara

Blaž

Rok

Bohorč

Leila

Bošnjak

Ana

Brečko

Kristina

Bujanović

Elena

Cvelbar

Vanesa

Černe

Lara

Češljarac

Danilo

De Luisa

Tjaša

Dervić

Ajša

Dervić

Amila

Dimitrova

Neda

Dobnikar

Boštjan

Dominco

Hana

Držan

Pina

Durmić

Ernesa

Džaferagić

Lejla

Fajdiga

Neja

Farič

Niko

Feguš

Hana

Ferizović

Emina

Fijavž

Katja

Fister

Maja

Furlan

Aneja

Gačnik

Klara

Giusto

Giulia

Godec

Nika

Gradecki

Zara

Grašič

Ema

Grobler

Ana

Gršič

Katarina

Gruden

Dren

Habibović

Lejla

Habič

Dušan

Hajdinjak

Neja

Halilović

Ilhana

Ham

Katarina

Hamiti

Nika

Hammami

Adela

Hrastovec

Nika

Ivanović

Anđa

Jakin

Petra Ana

Jankovski

Lucia

Jeran

Eva

Jurčevič

Tilen

Kajin

Luna

Kalcher

Julija

Kastelic

Rebeka

Kecelj

Neža

Kerkoč

Ema

Kirar

Angelika

Klinc

Ana

   

Vajalnici na Inštitutu za biologijo celice, Vrazov trg 2

Kocjančič

Tina

Kodelja

Nika

Kofol

Maja

Kokalj

Elizabeta

Kolenc

Jure

Koprivnikar

Ana

Tessa

Marchi

Miljana

Antanasijević

Aida

Kurić

Barbara Eva

Strmčnik

Korošec

Ema

Korošec

Filip

Kos

Žan

Košir

Lana

Kovač

Matija

Kovačič

Chiara

Kovačič

Domen

Kovačič

Miha

Kragelj

Maja

Krašovec

Maša

Krišelj

Tinkara

Krivokuca

Marko

Križanec

Krištof

Krnojelac

Milan

Krump

Vita

Kržan

Jan Igor

Kumelj

Špela

Kuzman

Ema

Labović

Anđela

Lajnšček

Rok

   

Srednja predavalnca, Korytkova

Lang

Lana

Lanišnik

Ema

Lapajne

Ema

Ledinek

Ana

Likar

Sabrina

Lipej

Erik

Lipovec

Sandra

Matajurc

Nataša

Mavri

Marjeta

Merlak

Karin

Mikić

Zorana

Milaković

Andrea

Mlakar

Ema

Mlakar

Žana Antonija

Mohorič Tomažin

Pia

Muc

Ida

Mujnović

Ajla

Mušić

Timur

Nadarević

Sead

Nardin

Živa

Nastran

Tina

Nešković

Nedeljka

Omahen

Lara

Pavčič

Nina

Pečnik

Maša

Peric

Thomas

Perić

Neda

Petrovič

Luka

Petrovič

Pia Veronika

Petrović

Matija

Pirnovar

Lucija

Pluško

Lana

Poklar

Eva

Polanc

Miha

Požar

Luka

Pražnikar

Eva

Purg

Ivana

Pušnik

Rok

Radović

Una

Rajgelj

Tadej

   

Mala predavalnica, Korytkova

Rape

Matej

Rauch

Rebeka

Razdevšek

Miha

Remec

Tina

Renko

Aljaž

Režonja

Leon Filip

Rojc

Vid

Rožman

Nik

Rupar

Anja

Ruski

Anita

Sajko

Eneja

Schrader

Ana

Seliškar

Monika

Senčar

Lara

Simončič

Janina

Simonič

Katarina

Skrt

Cene

Sluga

Tina

Smokvina

Zarja

Sokolović

Maša

Strmčnik

Barbara Eva

Suša

Matic

Šantej

Neža Nina

Šarec Tobias

Isabela

Šarić

Dijana

Šketa

Katja

Šketelj

Maja

Škufca

Lara Katarina

Škulj

Manca

Štihec

Maša

   

Inštitut za biofiziko, Vrazov trg 2

Štrumbelj

Martin

Štupar

Klemen

Šturm

Hana

Šuštar

Mihaela

Taljat

Žiga

Tirić

Senija

Tomazin

Anja

Toš

Nik Aleksander

Tušak

Maks

Urbanc

Martin Maks

Urbas

Anja

Ušaj

Polona

Valenčič

Lara

Valentič

Ula

Valentinčič

Gregor

Vehar

Lara

Videc

Tjaša

Vidmar

David

Vidmar

Jakob

Vrabič

Neli

Vučko

Hana

Vukolić

Lan

Wahibi

Adam

Yazici

Beyza

Zelič

Hana

Zupan

Amadea

Zupančič

Tina

Žarn

Ajda

Žepič

Eva

Žetko

Simon

Žvar

Tjaš

Basaj

Taja

Bašl

Lana

Berk

Urban

Čebron

Sara

Čižman

Barbara

Dekleva

Kristina

Đekić

Luka

Fabris Piščanec

Ines

Fortuna

Kristjan

Glas

Glorija Ema

Gobec

Tajana

Gros

Gregor

Halilović

Ilvana

Hartman

Ela

Herman

Zala

Horvat

Eva

   

Inštitut za fiziologijo, Zaloška 4

Jenko

Vita

Jerič

Katja

Jošt

Karmen

Ključevšek

Ida

Končar

Janja

Korelc

Nika

Koren

Jon

Kos

Nika

Krek

Eva

Križnar

Mana

Kuhar

Eva

Kulovec

Kristina

Kurić

Aida

Malkić

Salih

Napotnik

Špela

Nešić

Mia

Nikolić

Marija

Osovnikar

Anja

Palli

Iza

Pintarič

Nika

Planko

Tea

Pogorevc

Kaja

Požek

Ajda

Prijatelj

Lara

Puškar

Lejla

Ramić

Sedina

Ravnikar

Veronika

Semrajc

Maša

Sever

Miha

Sotošek Kuhar

Stella

Sovdat

Anita

Stare

Simon

Starič

Janko

Strmčnik

Tjaša

Tajnik

Aljaž

Tepšić

Hana

Težak

Miha

Tofant

Val

Tonin

Nika

Urbančič

Katja

Vonča

Jerneja

Žitko

Jure

Živic

Severin

Žnidarič

Rene