Razpored za opravljanje izpita iz Biologije celice za študente MDM

Objavljamo razpored za opravljanje izpita iz Biologije celice, 11.2.2020 ob 8h:

Mala predavalnica, Korytkova
Antanasijević Miljana
Anžlovar Alvina Leticia
Bajc Katarina
Banovac Taja
Bašl Lana
Bedrač Maša
Bernat Nina
Betocchi Lara
Bošnjak Elma
Brečko Kristina
Bujanović Elena
Cvelbar Vanesa
Čebron Sara
Čižman Barbara
De Luisa Tjaša
Dekleva Kristina
Dervić Ajša
Dervić Amila
Dimitrova Neda
Dobnikar Boštjan
Dominco Hana
Držan Pina
Džaferagić Lejla
Fajdiga Neja
Farič Niko
Ferizović Emina
Fijavž Katja
Fister Maja
Fortuna Kristjan
Furlan Aneja
Inštitut za biofiziko, Vrazov trg 2
Gačnik Klara
Giusto Giulia
Glas Glorija Ema
Gobec Tajana
Godec Nika
Gradecki Zara
Grašič Ema
Grobler Ana
Gršič Katarina
Gruden Dren
Habibović Lejla
Habič Dušan
Hajdinjak Neja
Ham Katarina
Hamiti Nika
Hammami Adela
Hartman Ela
Herman Zala
Horvat Eva
Hrastovec Nika
Jakin Petra Ana
Jankovski Lucia
Jenko Vita
Jeran Eva
Jerič Katja
Jošt Karmen
Jurčevič Tilen
Kajin Luna
Kalcher Julija
Kecelj Neža
Kerkoč Ema
Klinc Ana
Ključevšek Ida
Kocjančič Tina
Kodelja Nika
Kofol Maja
Kokalj Elizabeta
Kolenc Jure
Končar Janja
Koprivnikar Ana
Korelc Nika
Korošec Ema
Korošec Filip
Kos Nika
Kos Žan
Košir Lana
Kovač Matija
Kovačič Chiara
Kovačič Domen
Kovačič Miha
Inštitut za fiziologijo, Zaloška 4
Krek Eva
Krišelj Tinkara
Križanec Krištof
Krump Vita
Kulovec Kristina
Kumelj Špela
Kurić Aida
Kuzman Ema
Labović Anđela
Lanišnik Ema
Ledinek Ana
Likar Sabrina
Lipej Erik
Marchi Tessa
Matajurc Nataša
Merlak Karin
Milaković Andrea
Mlakar Ema
Mlakar Žana Antonija
Mohorič Tomažin Pia
Moreira Sofia Isabel
Muc Ida
Mujnović Ajla
Mušić Timur
Napotnik Špela
Nardin Živa
Nastran Tina
Nešković Nedeljka
Obrez Valentina
Palli Iza
Pavčič Nina
Pečnik Maša
Peric Thomas
Perić Neda
Petrovič Luka
Petrovič Pia Veronika
Pintarič Nika
Pirnovar Lucija
Planko Tea
Pluško Lana
Pogorevc Kaja
Poklar Eva
Polanc Miha
Požek Ajda
Pražnikar Eva
 Lesena predavalnica,  Zaloška 4
Prijatelj Lara
Purg Ivana
Pušnik Rok
Rajgelj Tadej
Ramić Sedina
Rape Matej
Režonja Leon Filip
Rupar Anja
Sajko Eneja
Schrader Ana
Seliškar Monika
Semrajc Maša
Senčar Lara
Sever Miha
Simončič Janina
Simonič Katarina
Slana Matej
Sluga Tina
Smokvina Zarja
Sotošek Kuhar Stella
Sovdat Anita
Starič Janko
Strmčnik Barbara Eva
Strmčnik Tjaša
Suša Matic
Šantej Neža Nina
Šketa Katja
Šketelj Maja
Škufca Lara Katarina
Škulj Manca
Štihec Maša
Štrumbelj Martin
Štupar Klemen
Šturm Hana
Šuštar Mihaela
Vajalnici na Inštitutu za biologijo celice, Vrazov trg
Tajnik Aljaž
Tepšić Hana
Tirić Senija
Tofant Val
Tomazin Anja
Toš Nik Aleksander
Tušak Maks
Urbanc Martin Maks
Urbančič Katja
Ušaj Polona
Valenčič Lara
Valentič Ula
Vehar Lara
Vidmar David
Vonča Jerneja
Vrabič Neli
Vučko Hana
Vukolić Lan
Yazici Beyza
Zelič Hana
Zupan Amadea
Žetko Simon
Žitko Jure
Živic Severin
Žnidarič Rene