5. Odprti večer UL Medicinske fakultete in Kluba alumnov - tema "Koža - ali se zavedamo njenega pomena"

Na UL Medicinski fakulteti nadaljujemo s ciklusom dogodkov odprtih za javnost, kjer naši učitelji in strokovnjaki na različnih področjih medicine in medicinskih znanosti, delijo in posredujejo svoje znanje in poglede na aktualne medicinske teme širši javnosti.

Odprte večere prireja Klub alumnov UL MF in so namenjeni tudi druženju in spoznavanju alumnov in širši javnosti.

Z veseljem vas vljudno vabimo na 5. odprti večer UL MF, ki bo potekal

v sredo 10. aprila 2019, ob 19.00, v veliki predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi ulici 2, Ljubljana.

Tema 5. odprtega večera bo »Koža – ali se zavedamo njenega pomena«. O tej temi bodo spregovorili vrhunski strokovnjaki s področja dermatologije in onkološke kirurgije - dermatologinja in anatomka doc. dr. Larisa Stojanovič, dr. med., dermatolog asist. Borut Žgavec, dr. med. in onkološki kirurg prof. dr. Marko Hočevar, dr. med., ki se s kožo ukvarjajo iz različnih perspektiv.

Odprti večer in pogovor bosta vodila Bor Stančič Hrvatin, dr. med. in gospa Martina Kolenc.

Prisrčno vabljeni!

Klub alumnov UL Medicinski fakultete