Seznam prijavljenih na izpit (7. IX. 2021)

Seznam študentov S2 LBM, ki so se prijavili na izpit iz Patološke fiziologije, ki bo dne 7. IX. 2021.

Izpit se bo pričel ob 16:00 v Srednji predavalnici Medicinske fakultete, Korytkova 2. Študente prosimo, da se 10 minut pred začetkom pisanja zberejo v avli Medicinske fakultete oziroma (če vreme to dopušča) na ploščadi pred glavnim vhodom. S seboj naj prinesejo navadne svinčnike HB in radirko.

Zaradi preprečevanja širjenja COVID-19 veljajo sledeča pravila:

• Študenti morajo s seboj imeti maske, le z masko je možen vstop v prostor.
  • Pri vhodu v predavalnico je papir in razkužilo, študent brizgne razkužilo na papir in si z njim počisti delovno površino (mizo in stol). Stoli, na katerih je dovoljeno sedeti, so označeni.
  • Študent, ki kaže simptome in znake akutne okužbe dihal, ne sme stopiti v prostor.
  • Študenti vstopajo v predavalnico na desni strani, izstopajo pa na levi (čez druga vrata).
  • Študenti, ki bodo udeleženi pri pisnem delu izpita se morajo na poziv osebe, ki izvaja pisno preverjanje znanja, izkazati bodisi z negativnim testom na COVID-19, ki ni starejši od sedmih dni, bodisi s potrdilom o cepljenju, bodisi s potrdilom, da so preboleli COVID-19 in od zadnjega pozivnega testa ni minilo več kot 6 mesecev.

Opomba: Opravljeni seminarji so pogoj za pristop k izpitu. Tisti, ki niso opravili vseh seminarjev, lahko najkasneje na dan izpita predložijo opravičilo za svoj izostanek.