Testni dostop do elektronskega vira Academic Search Ultimate

Spoštovani uporabniki,

NUK je omogočil testni oziroma brezplačni dostop do elektronskega vira Academic Search Ultimate, ki ga ponuja EBSCO.

Elektronski vir Academic Search Ultimate vključuje zbirko recenziranih revij s celotnimi besedili, vključno s številnimi revijami, ki so indeksirane v glavnih indeksih citatov. Znanstvene revije, poljudne revije, periodične publikacije, poročila, knjige in videoposnetki so namenjene strokovnjakom številnih disciplin – astronomije, antropologije, biomedicine, inženirstva, zdravstvenih ved, zakonodaje, literature, matematike, farmakologije, ženskih študij, zoologije in drugih področij.

Oddaljeni dostop je omogočen od 20. 4. 2020 do 16. 6. 2020 za študente in osebje Univerze v Ljubljani, ki so člani knjižnic Univerze v Ljubljani, NUK in CTK. Seznama naslovov najdete v priponkama:

asn-journals.xls

asn-other.xls