Testni dostop do petih zbirk Reading List Collections založnika McGraw-Hill

Spoštovani uporabniki,

Centralna tehniška knjižnica UL je pridobila testni dostop do petih zbirk Reading List Collections založnika McGraw-Hill. Zbirke vključujejo visokošolske učbenike in strokovne knjige v elektronski obliki s področij psihologije, psihoterapije in svetovanja, zdravstvene nege, socialnega dela ter vzgoje in izobraževanja in o veščinah, potrebnih za učenje, strokovno pisanje in raziskovanje. Vključene so zbirke elektronskih knjig:

• Psychology, counselling & psychotherapy (36 naslovov)
  • Nursing (61 naslovov)
  • Social Work (42 naslovov)
  • Education (142 naslovov)
  • Study, Writing and Research Skills (25 naslovov).

Testni dostop je omogočen do 30. 6. 2020. Dostop je omogočen za študente in zaposlene na Univerzi v Ljublani. Prijava je mogoča z digitalno identiteto Univerze v Ljubljani tukaj.

Dostop je za zaposlene UL omogočen preko digitalne identitete UL, ki je za zaposlene MF urejena tako:
uporabniško ime (kot za prijavo v službeni osebni računalnik) in končnica e-pošte @mef.uni-lj.si namesto samo mf. Na primeru Janeza Novaka: novak(at)mef.uni-lj.si

Študenti MF uporabite svoje prijavne podatke za VIS.

Vabljeni k uporabi,
vaša CMK