Zbirka ClinicalKey Student

Spoštovani uporabniki,

z veseljem vas obveščamo, da je Centralna medicinska knjižnica zagotovila dostop do zbirke ClinicalKey Student.

Preko zbirke lahko dostopate do več kot 250 priznanih elektronskih učbenikov, več kot 100.000 slik in preko 1.500 video predstavitev. Zbirka omogoča ustvarjanje lastne knjižne police (Bookshelf), preko katere lahko vsebine v e-učbenikih označujete, izdelujete zapiske ter kartice za lažje učenje (Flashcards). Preko mobilne aplikacije lahko do vsebin dostopate kjerkoli in tudi brez internetne povezave.

Za dostop je potrebna registracija:

Navodila za registracijo v PDF datoteki

Quick Start Guide (PDF)

Pri naslednjih uporabah do zbirke dostopamo preko prijave (Log In) in ne registracije.

Na voljo smo vam za pomoč pri dostopu.

Geslo za dostop: d=X!4bu6

Želimo vam veliko veselja pri uporabi nove zbirke elektronskih učbenikov!
Vaša CMK