49. Memorialni sestanek profesorja Janeza Plečnika

ip_foto_projekt_plecnik.jpg

Vljudno vas vabimo na tradicionalni Memorialni sestanek profesorja Janeza Plečnika. Letošnji, 49. Memorialni sestanek  z naslovom »New Concepts in Gynaecological Pathology«, bo 7. decembra 2018, v veliki predavalnici Medicinske fakultete v Ljubljani.

Uradna jezika: slovenski in angleški, vsa predavanja so v angleščini.
Kotizacije za udeležbo ni.
Prijave sprejemamo na e-poštnem naslovu tajnistvo.patologija(at)mf.uni-lj.si ali uro pred začetkom simpozija v avli Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Korytkova 2, 1000 Ljubljana.
Kreditne točke: Zdravniška zbornica bo strokovno izpopolnjevanje na sestanku zdravnikom upoštevala pri podaljšanju licence (5,5 kreditne točke).

Program srečanja (PDF)

Koncert zdravnikov

Vsi udeleženci sestanka so vabljeni na Koncert zdravnikov, ki bo v petek, 7. decembra 2018, ob 19. uri v Slovenski filharmoniji.

Program koncerta (PDF)

Več informacij: Inštitut za patologijo