Informativni dan Erasmus+ študijske izmenjave in prakse 2019/2020

Medicinska fakulteta UL bo v torek, 27. 11. 2018 ob 14. uri v srednji predavalnici UL MF organizirala informativni sestanek Erasmus+ študijske izmenjave in praktično usposabljanje za študijsko leto 2019/2020.

Na informativnem dnevu  Erasmus+ bo UL MF predstavila dva aktualna razpisa za Erasmus+ študijske izmenjave in študijske prakse. V okviru informativnega dne bomo podrobneje predstavili vse zahteve obeh razpisov ter partnerske univerze, na katerih je mogoče opravljati Erasmus+ študijsko izmenjavo. Ob tem se nam bodo pridružili tudi tuji Erasmus+ študenti, ki trenutno na UL MF opravljajo svojo izmenjavo, kot tudi študentje UL MF, ki so bili v prejšnjem letu v tujini.

Vljudno vabimo, da se nam pridružite in pridružite programu Erasmus+ v naslednjem študijskem letu!

erasmus-header-960_tcm44-94793.jpg