Multidisciplinarni klub strokovne literature v reviji ISIS

Revija ISIS nudi novo rubriko »Strokovni kotiček«, ki jo pripravlja prof. dr. Janez Tomažič s pomočjo strokovnih delavcev CMK. Avtor skuša zajeti aktualne novosti s čim širšega področja strokovne literature medicine. Pobuda je nastala zaradi poplave najrazličnejših, deloma usmerjenih in tudi sponzoriranih »medicinskih« časopisov, zato bo taka rubrika dobrodošla in na nek način tudi nujno potrebna.

Avtor prosi vse kolege z različnih področij medicine za pomoč, saj so dobrodošli vsi namigi ter predlogi za izboljšanje tega »literarnega kotička«, kot seveda tudi konkretne publikacije z različnih področij medicine, za katere menijo, da so relevantne in vredne objave ter seznanitve občestva celotnega slovenskega zdravništva.

Na povezavi je prva rubrika že na voljo.

Avtorju prof. dr. Janezu Tomažiču, dr. med. lahko pišete na: janez.tomazic(at)kclj.si

Klinika za infekcijske bolezni in vročinska stanja UKCL, Medicinska fakulteta UL

ISIS.png