4. Odprti večer UL Medicinske fakultete UL in Kluba alumnov – tokratna tema odprtega večera bo »Gripa – bolezen nesrečnih zvezd«

Na UL Medicinski fakulteti nadaljujemo s ciklusom dogodkov, odprtih za javnost, kjer naši učitelji in strokovnjaki na različnih področjih medicine in medicinskih znanosti delijo in posredujejo svoje znanje in poglede na aktualne medicinske teme širši javnosti.

Odprte večere prireja Klub alumnov UL MF. Večeri so namenjeni tudi druženju in spoznavanju alumnov ter širše javnosti.

Z veseljem vas vljudno vabimo na 4. odprti večer UL MF, ki bo potekal

20. februarja 2019, ob 19.00,
v veliki predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi ulici 2, Ljubljana

Na četrtem odprtem večeru bo tema »Gripa – bolezen nesrečnih zvezd«. O tej temi bodo spregovorili strokovnjaki: mikrobiologa in imunologa prof. dr. Alojz Ihan, dr. med. in prof. dr. Miroslav Petrovec, dr.med. skupaj s strokovnjakinjo za zgodovino medicine prof. dr. Zvonko Zupanič Slavec, dr. med.

Odprti večer in pogovor bosta vodili Sanja Zupanič, dr. med. in gospa Martina Kolenc.

Prisrčno vabljeni!

Klub alumnov UL Medicinski fakultete