teeth-2001.jpg

Obveščamo vas, da Medicinska fakulteta UL (UL MF) objavlja Razpis za virtualno izmenjavo študentov Dentalne medicine UL MF s petimi univerzami s štirih kontinentov v študijskem letu 2023/2024 za pet študentov 5. letnika Dentalne medicine UL MF z Univerzo v Minnesoti (ZDA), Univerzo Western Cape (R Južna Afrika), Univerzo v Heidelbergu (ZR Nemčija), Univerzo Egas Moniz (Portugalska) in Univerzo Yonsei (Južna Koreja).

Izmed vseh prijavljenih kandidatov bo izbranih točno 5 kandidatov, ki bodo prvi oddali popolno prijavo in ustrezali pogojem razpisa. Prijava je možna od srede 17. 1. 2024 od 8.00 dalje do vključno četrtka, 18. januarja 2024 do 24. ure.

Prijavo na izmenjavo oddate preko e-naslova outgoing(at)mf.uni-lj.si in ksenija.rener(at)mf.uni-lj.si.

V torek, 16.1. 2024 bo prof. Ksenija Rener Sitar ob 19h imela predstavitev programa po platformi Zoom za vse zainteresirane študente. Povezavo bo poslala izključno študentom 5. letnika dentalne medicine na njihove univerzitetne e-naslove dne 15.1.2024

Za dodatna pojasnila se lahko obrnete na organizatorko te virtualne izmenjave za UL MF prof. dr. Ksenijo Rener Sitar, ksenija.rener(at)mf.uni-lj.si

RAZPIS