Vascern Poletna šola redkih žilnih bolezni 2024

European Reference Network VASCERN vabi študente Medicine (vseh stopenj) na poletno šolo 2024 na temo redkih žilnih bolezni. Poletna šola bo organizirana v dveh delih v letu 2024. Obvezni virtualni del bo potekal v obdobju februar-maj 2024, fizični del poletne šole pa bo potekal med 23. in 28. septembrom 2024 v Parizu. Poletna šola je ovrednotena s 3 ECTS.

Poletna šola je organizirana v sklopu Erasmus+ kombiniranega intenzivnega programa, zato lahko za udeležbo na šoli zaprosite za Erasmus+ finančno podporo, ki vključuje podporo za bivanje in pot.

VASCERN Summer School Email Newsletter.jpg

PRIJAVE

Rok za prijave (posredujte svoj življenjepis in motivacijsko pismo) na naslov erasmus(at)vascern.eu do 26. novembra 2023. Organizator poletne šole vam bo nato posredoval informacijo o vašem sprejemu, nakar se ponovno obrnite na UL Medicinsko fakulteto (Mednarodna pisarna outgoing(at)mf.uni-lj.si), kjer boste lahko zaprosili za finančno podporo v okviru programa Erasmus+.

FINANCIRANJE

Potni stroški 275€ (v primeru zelenega potovanja na voljo dodatno financiranje v višini 50€ in dodatni dnevi za pot)

Dnevno nadomestilo 70/79€ na dan (znesek odvisen od vključenosti v projekt 2022 ali 2023)

Študijski sporazum