Zimska šola partnerske univerze Paracelsus Medical University

Naša partnerska univerza Paracelsus Medical University vabi študente medicine na zimsko šolo z naslovom EXERCISE PHYSIOLOGY IN HEALTH AND DISEASE,.

Zimska šola bo organizirana v dveh delih v letu 2024. Obvezni virtualni del bo potekal januarja in februarja 2024, fizični del poletne šole pa bo potekal med 25. februarjem in 1. marcem 2024 v Salzburgu. Zimska šola je ovrednotena s 3 ECTS.

Zimska šola je organizirana v sklopu Erasmus+ kombiniranega intenzivnega programa, zato lahko za udeležbo na šoli zaprosite za Erasmus+ finančno podporo, ki vključuje podporo za bivanje in pot.

PRIJAVE

Rok za prijave je do 1. decembra 2023 preko povezave. Organizator poletne šole vam bo nato posredoval informacijo o vašem sprejemu, nakar se ponovno obrnite na UL Medicinsko fakulteto (Mednarodna pisarna outgoing(at)mf.uni-lj.si), kjer boste lahko zaprosili za finančno podporo v okviru programa Erasmus+.

FINANCIRANJE

Potni stroški 180€ (v primeru zelenega potovanja na voljo dodatno financiranje v višini 50€ in dodatni dnevi za pot)

Dnevno nadomestilo 70/79€ na dan (znesek odvisen od vključenosti v projekt 2022 ali 2023)

Študijski sporazum