Karierni kongres UL MF 2022

2022 04 UL MF, karierni kongres, fb banner.jpg

Študentski svet UL MF bo letos vnovič priredil Karierni kongres UL MF, ki je bil prvič organiziran že leta 2019.

Predstavili vam bomo vse medicinske specializacije in vse specializacije dentalne medicine. Specializacije bodo predvidoma predstavili nacionalni koordinatorji specializacij oziroma namestniki koordinatorjev.

Seznanili vas bomo tudi z informacijami o sekundariatu, pripravništvu v dentalni medicini, o administrativnih postopkih (potek specializacije, prijava na specializacijo in izbirni postopek), standardiziranem mnenju in doktorskem študiju.

Dogodek poteka pod častnim pokroviteljstvom
predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.

V tednu pred osrednjim dogodkom bomo pripravili tudi karierne delavnice Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

Karierni kongres bo potekal od 3. do 8. maja 2022, z osrednjim delom 7. in 8. maja 2022,
v prostorih UL Pravne fakultete (Poljanski nasip 2, 1000 Ljubljana).

Kongres je namenjen študentom UL MF, UM MF in diplomantom obeh fakultet, ki iščete informacije o svoji nadaljnji karierni poti!

Program kariernega kongresa je objavljen na tej spletni strani.

Več informacij o kongresu in prijavi bo objavljenih v prihodnjih dneh na

Spletna stran Kariernega kongresa UL MF: mf.uni-lj.si/karierni-kongres

Kontakti elektronski naslov Organizacijskega odbora Kariernega kongresa UL MF: karierni.kongres(at)mf.uni-lj.si