Karierni kongres UL MF: Hvala!

2022 04 UL MF, karierni kongres, fb banner.jpg

Organizacijski odbor Kariernega kongresa UL MF se študentkam in študentom obeh medicinskih fakultet iskreno zahvaljuje za udeležbo na letošnjem Kariernem kongresu UL MF.

Iskreno se zahvaljujemo tudi nacionalnim koordinatorjem specializacij oziroma njihovim namestnikom za predstavitve medicinskih specializacij in specializacij dentalne medicine. Skupno je bilo predstavavljenih 49 od 52 specializacij.

Zahvaljujemo se tudi 35 zdravstvenim zavodom, ki so se predstavili v okviru karierne tržnice.

Skupno se je kongresa udeležilo skoraj 500 študentov obeh medicinskih fakultet in mladih zdravnikov, ki specializacijo še izbirajo.

Iskreno upamo in verjamemo, da vam je bil kongres všeč in da smo vam pomagali pri nadaljevanju vaše karierne poti.

Posnetke pogovorov s specializanti si lahko ogledate na našem Youtube kanalu. Na istem kanalu so na voljo posnetki predstavitev specializacij iz leta 2019; kmalu pa bomo objavili tudi posnetke nekaterih letošnjih predstavitev.

Karierni kongres UL MF 2022 so pripravili:

• Klemen Petek, predsednik organizacijskega odbora,
  • Eneja Sajko,
  • Jernej Velickovič in
  • Eva Žuna.

Pobudnika organizacije Kariernega kongresa UL MF 2019 in 2022 sta bila Klemen Petek, predsednik Organizacijskega odbora Kariernega kongresa UL MF, in Anka Uršič, predsednica Študentskega sveta UL MF.

Veseli bomo morebitnih predlogov in pripomb, ki nam jih lahko pošljete na elektronski naslov karierni.kongres(at)mf.uni-lj.si in nam tako v prihodnje pomagate organizirati še boljši karierni kongres.