Katedra za ginekologijo in porodništvo

Zaposleni sodelavci

Ime in priimek E-pošta Telefon
doc. dr. Helena Ban Frangež
- -
doc. dr. Matija Barbič
- +386 1 522 2778
prof. dr. Ksenija Geršak
ksenija.gersakmf.uni-lj.si +386 1 522 6038
Šarka Jarc Rydziova
katedra-gpmf.uni-lj.si +386 1 522 6013
izr. prof. dr. Borut Kobal
borut.kobalmf.uni-lj.si +386 1 522 6013
izr. prof. dr. Miha Lučovnik
- -
prof. dr. Adolf Lukanović
- +386 1 522 6201
izr. prof. dr. Bojana Pinter, dr. med.
- -
doc. dr. Tanja Premru Sršen
- +386 1 522 6024
izr. prof. dr. Špela Smrkolj
spela.smrkoljmf.uni-lj.si +386 1 522 6013
doc. dr. Andreja Trojner Bregar, dr. med.
- -
doc. dr. Andrej Vogler
- +386 1 522 6229
prof. dr. Eda Vrtačnik Bokal
- +386 1 522 6228

Ostali sodelujoči

Ime in priimek   E-pošta Ustanova
asist. dr. Gabrijela Simetinger, dr. med.   gabrijela.simetinger(at)sb-nm.si SB Novo mesto
asist. Aleš Pišek, dr. med.   ales.pisek(at)sb-nm.si SB Novo mesto
Mirjam Gradecki, dr. med.   mirjam.gradecki(at)sb-nm.si SB Novo mesto
mag. Saša Djukanović, dr. med.   sasa.dukanovic(at)guest.arnes.si SB Ptuj
asist. mag. Boštjan Lovšin, dr. med.   bostjan.lovsin(at)sb-izola.si SB Izola
asist. mag. Jakob Koren, dr. med.   koren.jakob(at)siol.net SB Celje
asist. dr. Ratko Delić, dr. med.   rdelic(at)gmail.com SB Celje
asist. Alenka Zavrtanik Čelan, dr. med.   alenka.zavrtanik(at)gmail.com SB Šempeter pri Gorici
Polona Podnar, dr. med.   polona.podnar(at)bgp-kranj.si BGP Kranj
Nataša Kous Škalič, dr. med.   nkousskalic(at)gmail.com SB Murska Sobota
Aleksander Merlo, dr. med.   a_merlo(at)bolnisnica-po.si Bolnišnica Postojna
Nataša Kočnar, dr. med.   natasa.kocnar(at)sb-brezice.si SB Brežice
dr. Bojan Grulović, dr. med.   bojan.grulovic(at)sb-brezice.si SB Brežice
Eva Macun, dr. med.   eva.macun(at)sb-je.si SB Jesenice
Špela Smrkolj.jpg
PREDSTOJNICA
izr. prof. dr. Špela Smrkolj, dr. med.
NASLOV
Šlajmerjeva 3
1000 Ljubljana
TELEFON
+386 1 522 6013
URADNE URE
Po dogovoru s tajništvom na katedra-gp(at)mf.uni-lj.si.