Študentski svet

celi-logo.png

Karierni kongres UL MF: Kam po študiju na medicinski fakulteti? je aktivnost Študentskega sveta UL MF, s katero je UL MF študentom medicine in dentalne medicine obeh medicinskih fakultet približala informacije o zaposlitvenih možnostih po dokončanem študiju na medicinski fakulteti.

Prvi Karierni kongres UL MF: Kam po študiju na medicinski fakulteti? je potekal med 18. in 30. marcem 2019 v prostorih UL Medicinske fakultete in Zdravniške zbornice Slovenije.

V okviru kongresa so nacionalni koordinatorji specializacij medicine in dentalne medicine ob dveh zaporednih sobotah (23. in 30. marca) predstavili vse specializacije.
Med 18. in 30. marcem pa so na UL MF potekale delavnice Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

Karierni kongres UL MF je organiziral Študentski svet UL MF v sodelovanju z Zdravniško zbornico Slovenije in Kariernimi centri Univerze v Ljubljani.

Vodja Organizacijskega odbora Kariernega kongresa UL MF in pobudnik organizacije kongresa je bil predsednik Študentskega sveta UL MF Klemen Petek, predsednik Študentskega sveta UL MF. Namestnica vodje organizacijskega odbora je bila Anka Uršič, podpredsednica Študentkega sveta.

Člani ožjega Organizacijskega odbora Kariernega kongresa UL MF v letu 2019 so bili:

• Klemen Petek, predsednik organizacijskega odbora
  • Anka Uršič, namestnica predsednika Organizacijskega odbora
  • Matej Grižančič,
  • Anja Stopar,
  • Karin Hvala,
  • Ivana Krajnc,
  • Neža Repar,
  • Evita Pšeničny,
  • Edi Dedić in
  • Tina Pavlin.

Uradni elektronski naslov: karierni.kongres(at)mf.uni-lj.si