O fakulteti

Komisija za doktorate znanosti UL MF

Sestava komisije

Komisija šteje 6 članov, ki so visokošolski učitelji UL MF. Po funkciji so člani komisije tudi prodekan za raziskovalno delo in vsi področni koordinatorji doktorskega študija Biomedicine in področni koordinator doktorskega študija Statistike z UL MF. Član komisije je tudi študent doktorskega študija, ki ga izvaja UL MF (Biomedicina, Statistika ali Varstvo okolja).

Komisijo sestavljajo naslednji člani:

prof. dr. Danijel Petrovič (predsednik komisije)

prof. dr. Tadej Avčin (član komisije)

prof. dr. Maja Ovsenik (članica komisije)

prof. dr. Aleš Blinc (član komisije)

prof. dr. Primož Strojan (član komisije)

David Lukanović (član komisije - študent doktorskega študija)

prof. dr. Ksenija Geršak (članica po funkciji - prodekanja za znanstveno raziskovalno dejavnost)

prof. dr. Ana Plemenitaš (članica po funkciji - področni koordinator za biokemijo in molekularno biologijo)

prof. dr. Žarko Finderle (član po funkciji - področni koordinator za klinično usmeritev)

prof. dr. Rok Romih (član po funkciji - področni koordinator za temeljno usmeritev)

akad. prof. dr. Tatjana Avšič Županc (članica po funkciji - področni koordinator za mikrobiologijo)

prof. dr. Igor Švab (član po funkciji - področni koordinator za javno zdravje)

prof. dr. Marko Živin (član po funkciji - področni koordinator za nevroznanost)

izr. prof. dr. Maja Pohar Perme (članica po funkciji - področni koordinator za statistiko)

Pristojnosti komisije

Komisija za doktorate znanosti pripravlja predloge za sestavo komisij v vseh fazah postopka za pridobitev doktorata znanosti, imenovanje komisij pa se sprejme na Senatu UL MF. Komisija v skladu s pravili predlaga senatu UL MF sprejem ocene primernosti tem in ocene doktorskih disertacij. Komisija pripravlja senatu UL MF tudi predloge sklepov o vseh vprašanjih v zvezi z doktorskim študijem.

Navodila, obrazci, povezave

Več informacij je na voljo na tej povezavi

Predvideni datumi sej v študijskem letu 2018/2019:

• 5. 11. 2018
  • 3. 12. 2018