O fakulteti

Komisija za študijske zadeve UL MF

Komisijo za študijske zadeve UL MF (KŠZ UL MF) sestavlja v skladu 84. členom Pravilnika o organizaciji in delovanju UL MF 6 članov iz vrst visokošolskih učiteljev UL MF, od tega 2 učitelja predkliničnih predmetov, 2 učitelja klinične medicine, 2 učitelja dentalne medicine ter 3 predstavniki študentov, ki jih predlaga Študentski svet UL MF. Po položaju sta v KŠZ UL MF imenovana oba prodekana za EMŠ programa Medicine in Dentalne medicine. Na sejah KŠZ UL MF sodelujejo še kot vabljeni člani predsedniki letnikov EMŠ programa Medicina in Dentalna medicina, vodja Službe za študentske zadeve, tajnica Oddelka za dentalno medicino in predstavnica mednarodne pisarne UL MF.

Sestava KŠZ UL MF:

• prodekan prof. dr. Tomaž Marš (prodekan za študijsko področje medicina)
  • prodekanja prof. dr. Janja Jan (prodekanja za študijsko področje dentalna medicina)
  • izr. prof. dr. Petra Hudler,
  • prof. dr. Metoda Lipnik Štangelj,
  • izr. prof. dr. Špela Smrkolj,
  • izr. prof. dr. Tomaž Kocjan,
  • prof. dr. Nataša Ihan Hren,
  • izr. prof. dr. Peter Jevnikar,
  • Tilen Jurčevič,
  • Aljaž Renko,
  • Peter Franc Letonja.

Komisijo vodita predsednik komisije prof. dr. Tomaž Marš in podpredsednica komisije prof.  dr. Janja Jan.

Poslovnik KŠZ UL MF

Pristojnosti KŠZ UL MF
  • obravnavanje in odločanje o predlogih za spremembo in dopolnitev EMŠ programov,
  • spremljanje izvajanja vseh oblik organiziranega vzgojno-izobraževalnega dela visokošolskih učiteljev,